back to top
28.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Josef Mengele

Tridhjetë e dy vrasësit më të mëdhenj të shekullit XX…

Mbi diktatorët dhe diktaturat shënim nga Jozef Radi Cilido që ka jetue në diktaturë e njef mirë çka asht diktatori, çka asht diktatura po dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.