back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jorgaq Kosturi

Ditët e fundit të Lef Nosit (1873-1946)

Ditët e fundit të Lef Nosit (1873-1946) Flet e mbesa, Adelina Kosturi dhe rrëfen izraeliti Mark Manahemi. Portreti i papublikuar, por edhe shumëdimensional i njeriut që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.