back to top
21.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jonuz Blakçori

Mësuesi ynë i letërsisë, Jonuz Blakçori – nga Agim Xh. Dëshnica –

Mësuesi ynë i letërsisë, Jonuz Blakçori Jonuz Blakçori (15 maj 1895- 6 prill 1975) nga Agim Xh. Dëshnica - Kur shtrohej çështja e njësimit të gjuhës...

Nexhmie Hoxha – kjo idhujtare e madhe – nga Ilir Hashorva

Nexhmie Hoxha - kjo idhujtare e madhe nga Ilir Hashorva Po të vish nga një planet tjetër, pa ditur se ç'është bërë në këtë vend, dhe...

Disa të vërteta rreth demonstratës së 28 nëntorit 1939 – nga Kastriot Dervishi

Disa të vërteta rreth demonstratës së 28 nëntorit 1939 nga Kastriot Dervishi Demonstrata antifashiste e 28 nëntorit 1939 në Tiranë Tirana dhe qytetet e tjera të Shqipërisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.