back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jon Fosse

Jon Fosse u vlerësua nga gjyqtarët e Nobelit: “i ka dhënë zë të pathënës” Autori norvegjez i romaneve, tregimeve të shkurtra dhe dramës pintereske

Jon Fosse u vlerësua nga gjyqtarët e Nobelit: “i ka dhënë zë të pathënës” Autori norvegjez i romaneve, tregimeve të shkurtra dhe dramës pintereske nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.