back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jon Emanueloviç Jakiri

Stalini, Mozarti dhe Maria Judina (Pjesa e Dytë)

Stalini, Mozarti dhe Maria Judina  (Pjesa e Dytë) (poemë nga Jevrem Berkoviç) Përktheu Lazër Radi - 1989 Jon Jakiri, natën para pushkatimit i shkruen Kob Xhugashvilit Jon Emanueloviç Jakiri, marshall...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.