back to top
17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

John Durham

Parathënie dhe pasthënie e librit “Amerika në Pasqyrë” me autor studiuesin dhe publiçistin shqiptaro-amerikan, Klajd Kapinova nga Tomë Mrijaj,

Parathënie dhe pasthënie e librit “Amerika në Pasqyrë” me autor studiuesin dhe publiçistin shqiptaro-amerikan, Klajd Kapinova nga Tomë Mrijaj, New York The main points of view...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.