back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

John Dewey

Prof. Beqir Haçi, student dhe mësues i Shkollës Amerikane, viktimë e komunizmit – nga Pertefe Leka

Prof. Beqir Haçi, student dhe mësues i Shkollës Amerikane, viktimë e komunizmit nga Pertefe Leka (Një ndihmesë për mësues dhe nxënës të shkollës shqipe) Përshëndetje Jozef, Shkrimin që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.