back to top
28.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Johann Thurmann

“Historia dhe gjuha e Shqiptarëve dhe Vllehëve” e Johann Thunmannit ne ambientet e Librit Akademik

“Historia dhe gjuha e Shqiptarëve dhe Vllehëve” e Johann Thunmannit në ambientet e Librit Akademik Me 20 nëntor, 2018, në sallën e Librit Akademik, me nji pjesëmarrje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.