back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Johann Severin Vater

Lashtësia e gjuhës shqipe, si gjuhë europiane – përgatiti Eneida Jaçaj

Lashtësia e gjuhës shqipe, si gjuhë europiane përgatiti Eneida Jaçaj Të gërmosh për prejardhjen e gjuhës dhe popullit tënd, është një mision patriotik, kulturor, edukativ, studimor,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.