back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Johann Bach

Rranja e siguron mbijetesën e nji kombi e të nji qytetnimi – Koncert përkujtimor në Vjenë

Rranja e siguron mbijetesën e nji kombi e të nji qytetnimi Koncert përkujtimor në Vjenë E bukura trashigohet dhe na shqiptarët kudo që jena edhe të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.