back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Johan Sebastian Bach

Albert Kamy – një ‘‘ndërtues i fatit njerëzor’’ dhe pasiviteti i verbër i të shkolluarve shqiptarë… nga Robert Martiko

Albert Kamy - një ‘‘ndërtues i fatit njerëzor’’ dhe pasiviteti i verbër i të shkolluarve shqiptarë... nga Robert Martiko (shkrimtar)  Prej personalitetesh si Albert Kamy, intelektualit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.