back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Johan Georg von Hahn

Kur, Pse dhe Si u formua teoria pellazgjike mbi gjenezën e Gjuhës Shqipe? – nga Genci Hoti

Kur, Pse dhe Si u formua teoria pellazgjike mbi gjenezën e Gjuhës Shqipe? nga Genci Hoti Kritika mbi një teori që mbizotëron sot në Shoqërinë Shqiptare...

A mund të jenë Balshajt komano – vllahë? nga Ndoc Selimi

A mund të jenë Balshajt komano - vllahë? nga Ndoc Selimi Po kush jane komanët? Harta e Europës ka shumë vendbanime me toponimin Komàn, të cilët...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.