back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Johan Fon Han

Personalitete të Historisë dhe Kulturës shprehen për lashtësinë shqiptare

Personalitete të Historisë dhe Kulturës shprehen për lashtësinë shqiptare 1.Maurico Dryon, sekretar i Akademisë frënge: “Shqiptarët i përkasin popujve më të vjetër se vetë historia......

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.