back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Joe Biden Jr.

Në rrugët tona qarkulluan Tanke dhe Trupa amerikane, sikurse në Kanada… dhe Ukraina me Federatën Ruse sot… nga Klajd Kapinova

Në rrugët tona qarkulluan Tanke dhe Trupa amerikane, sikurse në Kanada… dhe Ukraina me Federatën Ruse sot… nga Klajd Kapinova Presidenti rus Vladimir Putini,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.