back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Joan Komneni

Manastiri i Zvërnecit dhe historitë rreth tij nga Ilirjan Gjika

Manastiri i Zvërnecit dhe historitë rreth tij* nga Ilirjan Gjika Botuar për herë të parë me titullin: "Një komandant bizantin i varrosur në Vlorë". Gazeta "Ndryshe", Tiranë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.