back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jetë Artisti

Bujar Lako – Shënime dhe Opinione… mbi jetën e artistit

Bujar Lako - Një model moskonformizmi, pa klithma... nga Ilir Demalia Këta, pasi të çojnë drejtë vdekjes të këndojnë psallmin e Lamtumirës. Largimi nga jeta i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.