back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeta dhe Vepra

Jeta dhe vepra e Dom Shtjefën Kurtit – (24 dhjetor 1898 – 29 shtator 1971)

Jeta dhe vepra e Dom Shtjefën Kurtit (24 dhjetor 1898 - 29 shtator 1971) “Pushkatohet nga rregjimi komunist prifti katolik Dom Shtjefën Kurti me 1971,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.