back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jerzy Buzek

Dita Evropiane e kujtimit të viktimave të komunizmit dhe nazizmit – nga Frank Shkreli

23 gusht 1939 - Nazizmi e Komunizmi bashke! Dita Evropiane e kujtimit të viktimave të komunizmit dhe nazizmit nga Frank Shkreli Çdo vit, 23 Gushti shënon Ditën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.