back to top
25.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeronimo Karvineo

Emigrimi në Itali i Andronikës dhe Gjoni Kastriotit II – nga Lutfi Alia

Emigrimi në Itali i Andronikës dhe Gjoni Kastriotit II nga Lutfi Alia (Siena - Itali) Vdekja e papritur e Gjergj Kastriotit më 17 janar 1468, e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.