back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeni Zari

28 vjet më parë, sistemi komunist vrau në kufi vëllain tim Ilir Zari… nga Jeni dhe Eda Zari

28 vjet më parë, sistemi komunist vrau në kufi vëllain tim Ilir Zari... nga Jeni Zari Në kujtim të vëllait tonë të shtrenjtë. Si sot 28 vite...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.