back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeff Hovenier

Dr. Ibrahim Rugova – Ky Burrë i Madh i Shqiptarisë dhe mik i çmuar i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Nderohet nga Ambasadori...

Dr. Ibrahim Rugova - Ky Burrë i Madh i Shqiptarisë dhe  mik i çmuar i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Nderohet nga Ambasadori i ri amerikane...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.