back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeans Stoltenberg

Nuk ka paqe të qëndrueshme nëqoftëse tirania triumfon mbi lirinë dhe demokracinë – nga Frank Shkreli

Nuk ka paqe të qëndrueshme nëqoftëse tirania triumfon mbi lirinë dhe demokracinë nga Frank Shkreli Kështu foli javën e kaluar në Oslo të Norvegjisë, Sekretari i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.