back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jean-Luc Godard

Kush ishte Pierre Seghers: Babai im shpirtëror në Paris? – nga Skënder Sherifi

Kush ishte Pierre Seghers: Babai im shpirtëror në Paris? nga Skënder Sherifi Ka tri dekada që publiku shqiptar më ka ndjekur me botimet e mia nëpër...

Jean Luc Godard (1934) Terrori

"S'ka terror në botë, i cili të mos jetë i zbukuruar prej ndonji ideje të lartë morale..."

Brigitte Bardot, 80 vjet bukuri autentike… Laura Squillaci

Brigitte Bardot, 80 vjet bukuri autentike... dhe një jetë jetë kushtuar kafshëve Laura Squillaci Muza e Andy Warhol, katër martesa dhe një flirtim me Jimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.