back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jean Jeacques Russo

Tcvetan Todorov dhe “Lulja e diellit” e Simon Vizentalit nga Ilir Hashorva

Tcvetan Todorov dhe “Lulja e diellit” e Simon Vizentalit nga Ilir Hashorva E keqja ka ekzistuar vërtet, dhe nuk është në asnjë mënyrë relative. Vetëm për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.