back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jean-Baptiste Greuze

Mitet përmes kryeveprave në dy piktura të Rubens dhe Jerome

Mitet përmes kryeveprave në dy piktura të Rubens dhe Jerome Miti "Pero" ose “Mirbërësja romane” - Rubens "Romania mëshiruese" është historia e një gruaje të quajtur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.