back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Java

Kadare dhe Kongresi i Drejtshkrimit të Gjuhës Shqipe Mimoza Cika (DW)

Pak refleksione mbi nji intervistë të dhjetë viteve ma parë Jozef Radi Kjo intervistë daton e vitit 2002, kur ishte 30 vjetori i Kongresit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.