back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jason Stanley

Për të kuptuar lëvizjet politike më të dhunshme në historinë njerëzore – sipas Jason Stanleyt

Për të kuptuar lëvizjet politike më të dhunshme  në historinë njerëzore sipas Jason Stanleyt Dr. Jason Stanley, profesor i filozofisë në Yale, ekspert mbi propagandën dhe fëmijë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.