back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jaques Prevert

Përzgjedhje dhe paraqitje dinjitoze e poetëve qё aq mrekullueshëm i kёnduan dashurisё nga Gëzim Baruti

Përzgjedhje dhe paraqitje dinjitoze e poetëve qё aq mrekullueshëm i kёnduan dashurisё nga Gëzim Baruti Mbi përkthimin e Jozef Radit, titulluar “Veç mundem me të dashtë...

Kur ti flen – poezi nga Jaques Prevert

Kur ti flen... poezi nga Jaques Prevert Ti netve flen unë e kundërta, jam e pagjumë dhe rri e t'kqyri njashtu tuj fjetë e kjo më shkakton vuejtje I ke...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.