back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Janez Franjo Gnidovec

Një Trilogji – kushtuar kontributit të të Lumit – Dom Shtjefën Kurtit dhe Kishës Katolike Shqiptare

Një Trilogji  - kushtuar kontributit të të Lumit Dom Shtjefën Kurtit dhe Kishës Katolike Shqiptare Shqiptarët në Jugosllavi u perceptuan së pari si “të kombit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.