back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Janaq Konina

Një humanitare e rrallë… një heroinë e harruar… – kushtuar Melpomeni Dilos – nga Greta Dilo

Një humanitare e rrallë... një heroinë e harruar... kushtuar Melpomeni Dilos nga Greta Dilo Unë Greta Dilo, e bija e Telemak Dilos e lindur në Tiranë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.