back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jan Husi

“Santa Semplicita!” – nga Fatos Lubonja

“Santa Semplicita!” nga Fatos Lubonja Jan Husi, teksa e ngjisnin mbi turrën e druve për ta djegur të gjallë, pasi e kishin zhveshur dhe i kishin...

Në kërkim të kohës së humbur nga Prof. Ylli Popa (1990)

  Ky shkrim i Profesor Popës që u botua në dy numra të “Zërit të Popullit”, gazetë e njohur si terroriste dhe gjakatare... ishte shenja...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.