back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Izota Haruni

Legjenda e ikjeve të mia… nga Izota Haruni – në kujtim të eksodit mars 1991

Legjenda e ikjeve të mia... nga Izota Haruni  në kujtim të eksodit mars 1991 Në kujtim të ditëve të janarit dhe të marsit të vitit 1991, kur krejt...

Më ndje o Zot! – Lutjet e një qeni të lashtë

Më ndje o Zot! Lutjet e një qeni të lashtë Më ndje o Zot... Po të drejtohem ty... se i lodhur jam nga kjo jetë, dhe përgjërohem veç për...

Nderi i shpëtuar i një dasme nga Izota Haruni

Nderi i shpëtuar i një dasme tregim nga Izota Haruni Ajo ishte më e vogla e katër fëmijëve. S'e kishte lënë asnjëherë të ftohej prehëri i babit,...

Babi që s’u kthye një mbrëmje… rrëfim nga Izota Haruni

Izota Haruni në pak rreshta për veten e saj Jam e lindur në qytetin e Tiranës, me 14 janar të vitit '61... dhe e rritur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.