back to top
23.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Henrik Ibsen

“Vizioni mistik i universit dhe norvegjishtja” Parathënia e librit – nga Afërdita Zaja

“Vizioni mistik i universit dhe norvegjishtja” Parathënia e librit nga Afërdita Zaja I nderuar lexues, Unë jam një vajzë e thjeshtë nga Shqipëria, ashtu si shumë të...

Parathanëje e “Lyrës” – Et’hem Haxhiademi (1937)

Et’hem Haxhiademi Lyra - Poezi - (1939) ********** Parathanëje ~~~~~~~~~~~~~ Në nji kohë si kjo e jona, me u marrë njeriu me poezí a me ç’do art t’jetër të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.