back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hazër Tufa

Jeta mahnitëse e Xhemal Farkës – Marsida Najdeni

Nuk e mbaj mend kur e kam hasë për herë të parë emrin e Xhemal Farkës, por duke qenë se sa herë shikoj mbiemna...

Xhemal Farka, heroi dhe intelektuali i heshtur tironas – nga Marsida T. Najdeni

Xhemal Farka, heroi dhe intelektuali i heshtur tironas nga Marsida T. Najdeni Nuk e mbaj mend kur e kam hasur për herë të parë emrin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.