back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hamit Ajdini

Djaloshi i Kërçovës – “Ata që e lanë me dritë jetën time” – Jozef Radi

Ky fragment i shkëputun nga poema: “Ata që e lanë me dritë jetën time”, ka nisur diku shtatë vjete të shkueme, dhe u kushtohet ...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.