back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Halil Agovi

Spiuni i Xhelal Koprenckës – nga Kastriot Dervishi

Spiuni i Xhelal Koprenckës nga Kastriot Dervishi Në kampet dhe burgjet e komunizmit ka qenë një kategori e vogël të dënuarish të cilët u thyen, u...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.