back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hajdar Aranitasi

Requiem për një teatër Kombëtar, për artistë kombëtarë dhe komedinë rrënuese midis pushtetit dhe artit – nga Jozef Radi

Requiem për një Teatër Kombëtar, për artistë kombëtarë dhe komedinë rrënuese midis pushtetit dhe artit nga Jozef Radi Pak filma të realizmit socialist kam ndjekur, shfaqje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.