back to top
34.5 C
Tirana
E enjte, 20 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hafiz Mustafa

Krejt Kleri Shqiptar u masakrua nga Diktatura… Opinione dhe shkrime

Krejt Kleri Shqiptar u masakrua nga Diktatura... Opinione dhe shkrime Me datë 5 nëntor 2016, në TV 2000, (television vatikanist) u fol gjerë e gjatë, për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.