back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Greta Dilo

Sporti femëror në Tiranë… dhe një vërejtje nga Greta Dilo

Sporti femëror në Tiranë... nga Ilir Dojka Në mars të vitit 1933, filloi në Tironë Kampionati i volejbollit midis skuadrave të qytetit. Morën pjesë 10 skuadra. Për...

Një humanitare e rrallë… një heroinë e harruar… – kushtuar Melpomeni Dilos – nga Greta Dilo

Një humanitare e rrallë... një heroinë e harruar... kushtuar Melpomeni Dilos nga Greta Dilo Unë Greta Dilo, e bija e Telemak Dilos e lindur në Tiranë dhe...

“Jeta dhe vuajtjet e mia në hetuesi dhe burgjet komuniste…” nga Greta Dilo

Telemak Dilo "Jeta dhe vuajtjet e mia në hetuesi dhe burgjet komuniste..." Duke shfletuar ditarin e babait Telemak Dilo nga Greta Dilo Unë, Greta Dilo, e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.