back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gregorio Alegri

Mozarti, “Miserer” dhe Memoria e Gjeniut – 250 vjet më parë – nga Lutfi Alia

Mozarti, “Miserer” dhe Memoria e Gjeniut 250 vjet më parë - nga Lutfi Alia 250 vjet më parë, Leopold Mozart dhe djali i tij ëolfgang, ishin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.