back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Grago SIliqi

Niveli i përkthimit n’Shqipni asht ma i naltë se tekstet letrare që botohen – Shpëtim Kelmendi bisedon me helenistin dhe latinistin Gjon Shllaku

Niveli i përkthimit n'Shqipni asht ma i naltë se tekstet letrare që botohen Shpëtim Kelmendi bisedon me helenistin dhe latinistin Gjon Shllaku  . Më poshtë po paraqes një intervistë me helenistin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.