back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjyslyme Leka

Krimet e komunizmit filluan gjatë luftës e u ligjëruan me Gjyqin Special nga Thanas L. Gjika

Krimet e komunizmit filluan gjatë luftës dhe u ligjëruan me Gjyqin Special nga Thanas L. Gjika (Me rastin e 75-vjetorit të Gjyqit Special mars-prill 1945)...

Vazhdim i një historie të parrëfyer me Gjyslyme Lekën dhe gra të tjera… – nga Jozef Radi

Një historie e parrëfyer per Gjyslyme Lekën e gra të tjera! nga Jozef Radi Në ditën e grave... për Gratë e Vërteta! Dhjetori i vitit 1944, po...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.