back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjykata e Kasacionit

Ja si duhet bërë hapja e dosjeve… Kastriot Dervishi

Ja si duhet bërë hapja e dosjeve... Interviste e Kastriot Dervishit me Dashamir Biçakun Studiuesi dhe ish- drejtori i Arkivit të Ministrisë së Brendshme, ofron idenë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.