back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjykata e Hagës

“Çështja” e Shën Naumit dhe e Vermoshit Gazmend A. Bakiu

  “Çështja” e Shën Naumit dhe e Vermoshit Gazmend A. Bakiu Shën Naumi u dha, u shit, u fal, u dhurua, apo u këmbye?! Çështja e Shën Naumit...

Ky është gjenocid! nga Nebil Çika

Ky është gjenocid! nga Nebil Çika Rreth 7000 azilantë në muaj largohen mesatarisht nga Shqipëria, pra rreth 80.000 në vit, gati një qytet i madh në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.