back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjimnazi 20 Tetori

Befas, mes gjigandëve të letrave rrëfim nga Jozef Radi

Avenir Ibershimi Jozef, për pak sekonda i mbylla sytë dhe u përpoqa të imagjinoj se ç'kishte ndjerë në atë moment, ndërsa dëgjoje emrin e...

Kur ëndërroja botimin e nji libri… Jozef Radi

Kur ëndërroja botimin e nji libri... nga Jozef Radi Murat Nezha, ka qenë nji ndër profesorët e mi të letërsisë, po njiherësh edhe sekretar i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.