back to top
17.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjergj Kolgjokaj

“Vetëm dashunija Mbijeton” (frag.) nga Gjergj Jozef Kola

Fragment nga Romani “Vetëm dashunija Mbijeton” nga Gjergj Jozef Kola Para pak muajsh ka dalë libri “Vetëm dashunija Mbijeton” Romani i fundit i Gjergj Jozef Kolës botue...

Elona Culiq… dhe Libri i saj Fitues… nga Leon Lekaj

Elona Culiq... dhe Libri i saj Fitues Dy fjalë n'Patitullni...  nga Leon Lekaj I falem gjithçkasë dhe të gjithëve që kanë zgjue poezi n’mue atëherë kur... gjithmonë kur... elona...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.