back to top
34.5 C
Tirana
E enjte, 20 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjergj Dimitrov

E vërteta, pse vdiq Maksim Gorki …

Maksim Gorki - viktimë e diktaturës?! E vërteta pse vdiq Maksim Gorki (28.III.1868-18.VI.1936) Pak për fëmininë Maksim Gorki (emni i vërtetë - Aleksej Maksimoviç Pjeshkov - Алексей Максимович...

Triumfi i Legalitetit dhe Kuptimi i Tij Gazmend A. Bakiu

Triumfi i Legalitetit dhe Kuptimi i Tij nga Gazmend A. Bakiu 24 dhjetori i vitit 1924, është shënuar në histori si dita e Triumfit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.