back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjerg Fishta

Konica, Fishta dhe Nusja e Mbretit – nga Ilir Ikonomi

Konica, Fishta dhe Nusja e Mbretit nga Ilir Ikonomi Faik Konica dhe At Gjergj Fishta, dy miq të vjetër, ishin ndër përkrahësit e zellshëm të idesë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.