back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjeneza e Partisë së Punës

Gjeneza e Partisë së Punës dhe themelimi i injorancës nga Kastriot Dervishi

Gjeneza e Partisë së Punës dhe themelimi i injorancës nga Kastriot Dervishi Të dhënat e mëposhtme janë zyrtare të Partisë Komuniste Shqiptare (në vitet 1948-1991 quhej...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.