back to top
18.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjëmë

Jozef Radi! Gjëmë… Genocidi i Poezisë shqipe G.Hajdari

Jozef Radi! nga libri Gjëmë... Genocidi i Poezisë shqipe... Gëzim Hajdari (fragment) Në Shqipërinë komuniste fajet e prindërve trashëgoheshin dhe i paguanin e vuanin edhe fëmijët...

Lazër Radi! Gjëmë… Genocidi i Poezisë shqipe G.Hajdari

    Lazër Radi! nga libri Gjëmë... Genocidi i Poezisë shqipe... nga Gëzim Hajdari (fragment) E kam parë Lazër Radin kur e demaskuan publikisht. Ka ndodhur në vitin 1982,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.